Belka
Środa, 23 Stycznia 2019   imieniny: Maria, Ildefons, Rajmund
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Miejsca we Wrocławiu, w które lepiej się nie zapuszczać [ZOBACZ]

Data publikacji: 2018-11-23, Data modyfikacji: 2018-11-23
A A AWydrukDrukuj  
 
Kto porusza się po Wrocławiu nie tylko głównymi ulicami i deptakami, ten wie, że są miejsca, gdzie lepiej po zmroku się nie zapuszczać. Przy wielu ulicach, parkach i podwórkach z dużą pewnością trafimy na tzw. drobnych pijaczków, ale także na narkomanów i ludzi po dopalaczach. Z policyjnej statystyki (zgłoszenia do Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa) można szybko odczytać najbardziej zagrożone tymi zjawiskami lokalizacje we Wrocławiu. Ku przestrodze przedstawiamy miejsca w naszym mieście, gdzie mieści się najwięcej melin i policja otrzymała największą liczbę zgłoszeń od zaniepokojonych mieszkańców. Przy każdej lokalizacji podajemy liczbę potwierdzonych przez policję zgłoszeń z ostatnich kilkunastu miesięcy.

Pełna treść wiadomości na: srodaslaska.naszemiasto.pl/artykul/miejsca-we-wroclawiu-w-ktore-lepiej-sie-nie-zapuszczac,4892084,gal,t,id,tm.html?kategoria=1
naszemiasto.pl, Źródło artykułu: naszemiasto.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat średzki – powiat w środkowej części województwa dolnośląskiego z siedzibą w Środzie Śląskiej. W skład powiatu wchodzą gminy: Środa Śląska, Kostomłoty, Malczyce, Miękinia i Udanin, zajmując powierzchnię 703,68 km².

  Położenie powiatu na terenie Doliny Odry, Wysoczyzny Średzkiej i Równiny Kostomłotów wpływa na jego krajobrazową różnorodność. Atrakcję przyrodniczą stanowi głównie rezerwat przyrody "Zabór".

  Wśród zabytków powiatu wyróżnia się: pałace (np.gotycko-renesansowy zamek na wodzie w Wojnowicach), kościoły (Kościół pw. Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Ciechowie, Kościół Najświętszej Marii Panny w Środzie Śląskiej, Kościół pw. Św. Jerzego w Bukówku), parki, a także Gotycki Ratusz w Środzie Śląskiej, resztki fortyfikacji miejskich (mury obronne) otaczające Środę Śląską wzniesione w XIV w oraz odkryty w 1985 roku Skarb Średzki.
   
  Największe spółki funkcjonujące na terenie powiatu to: Röben Ceramika Budowlana Spółka z o.o., Armacell Poland Spółka z o. o., Vibracoustic Polska Spółka z o.o. oraz Gotec Polska Spółka z o.o. W ramach Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej działa także Podstrefa Ekonomiczna „Środa Śląska - Komorniki”.

  Obrzeżami Środy Śląskiej przebiega droga krajowa nr 94.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola