Belka
Środa, 23 Stycznia 2019   imieniny: Maria, Ildefons, Rajmund
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

SESJA RADY MIEJSKIEJ W ŚRODZIE ŚLĄSKIEJ (28-08-2018)

 
Planowany porządek obrad: 1. Otwarcie sesji. 2. Ustalenie porządku obrad. 3. Usprawiedliwienia radnych. 4. Przyjęcie protokołu nr LXIII z sesji Rady Miejskiej w Środzie Śląskiej z dnia 29 maja 2018 r. 5. Informacja Spółki z o.o. Średzka Woda na temat budowy sieci wodociągowej i kanalizacyjno-sanitarnej w Środzie Śląskiej – ulica Waniliowa, Fiołkowa, Makowa, Nasturcjowa. 6. Wręczenie aktu nadania stopnia awansu zawodowego na stopień nauczyciela mianowanego. 7. Wręczenie aktów powołania na stanowisko dyrektorów szkół podstawowych w Rakoszycach i Ciechowie. 8. „45 minut dla Samorządów”. 9. Podjęcie uchwał. 10. Interpelacje i zapytania. 11. Sprawozdanie Burmistrza Środy Śląska z wykonania uchwał Rady Miejskiej w Środzie Śląskiej za II kwartał 2018 roku. 12. Sprawozdanie z działalności Burmistrza Środy Śląskiej w okresie między sesjami. 13. Wolne wnioski i informacje. 14. Zakończenie sesji.

 


roland-gazeta.pl
 
Data pliku video: 2018-08-28, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat średzki – powiat w środkowej części województwa dolnośląskiego z siedzibą w Środzie Śląskiej. W skład powiatu wchodzą gminy: Środa Śląska, Kostomłoty, Malczyce, Miękinia i Udanin, zajmując powierzchnię 703,68 km².

  Położenie powiatu na terenie Doliny Odry, Wysoczyzny Średzkiej i Równiny Kostomłotów wpływa na jego krajobrazową różnorodność. Atrakcję przyrodniczą stanowi głównie rezerwat przyrody "Zabór".

  Wśród zabytków powiatu wyróżnia się: pałace (np.gotycko-renesansowy zamek na wodzie w Wojnowicach), kościoły (Kościół pw. Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Ciechowie, Kościół Najświętszej Marii Panny w Środzie Śląskiej, Kościół pw. Św. Jerzego w Bukówku), parki, a także Gotycki Ratusz w Środzie Śląskiej, resztki fortyfikacji miejskich (mury obronne) otaczające Środę Śląską wzniesione w XIV w oraz odkryty w 1985 roku Skarb Średzki.
   
  Największe spółki funkcjonujące na terenie powiatu to: Röben Ceramika Budowlana Spółka z o.o., Armacell Poland Spółka z o. o., Vibracoustic Polska Spółka z o.o. oraz Gotec Polska Spółka z o.o. W ramach Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej działa także Podstrefa Ekonomiczna „Środa Śląska - Komorniki”.

  Obrzeżami Środy Śląskiej przebiega droga krajowa nr 94.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola